CSERSZEGTOMAJI SK 3 : 3 HELSA ANDRÁSHIDA TE
    FONNYADT NORBERT 1 (2 : 0) 1   KOVÁCS GÁBOR
    KOVÁCS RICHÁRD 7 Játékvezető: 45   KOVÁCS PATRIK
    ÁRVAI KEVIN 11       30   KÁMÁN MARTIN ATTILA 32'
    ÁCS NORBERT 13       18   VINCZE ÁDÁM
    BELINA DÁVID 16       5   ORBÁN ATTILA
    NÉMETH SZABOLCS 18       17   DOSZPOTH SÁNDOR DÁVID
51'   KOVÁCS GERGŐ 20       20   MÁJER TAMÁS 4'
75'   FEKETE ATTILA 99       99   PARRAG KRISZTIÁN 61'

EMECZ KÁROLY 12       10   MOLNÁR NORBERT                86' 4'
    BOROS ZSOLT 3       77   KESZEI PÉTER 32'
75'   KOVÁCS IMRE 10       89   JÓZSA TAMÁS 61'
51'   FELLNER GERGŐ 14       88   BÁNHEGYI MÁRK 80'
    FEJÉRVÁRI FERENC 55       8   KOVÁCS ROLAND 86'
            55   TÖRÖK MÁRK
            19   SEBŐK ZSOLT

FEJÉRVÁRI FERENC           KÁMÁN ATTILA
  vezetőedző           megbízott vezetőedző

Gólszerző:
8'   KUBICSEK SÁMUEL 1 : 0
19'   ÁRVAI KEVIN 2 : 0
26'   MOLNÁR NORBERT 2 : 1
50'   KOVÁCS GERGŐ 3 : 1
59'   VINCZE ÁDÁM 3 : 2
73'   KOVÁCS PATRIK 3 : 3

Sárga lap:
34'   ORBÁN ATTILA
42'   KOVÁCS PATRIK
45'   BOROS DÁVID
57'   ÁRVAI KEVIN

Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

8' Kovács Gergő középre adott labdáját a teljesen üresen érkező Kubicsek Sámuel passzolta a hálóba. 1:0
19' Árvai Kevin futotta le a védőjét a bal oldalon, majd a tizenhatoson belülre érve a hosszú alsó sarokba lőtte labdát. 2:0
26' Doszpoth ellen szabálytalankodtak a büntetőterületen belül. A tizenegyest Molnár Norbert magabiztosan a bal sarokba helyezte. 2:1
50' Kovács Gergő lépett ki a jobb oldalon, és éles szögből nagy erővel kilőtte a hosszú sarkot. 3:1
59' Vincze Ádám került helyzetbe és a kaputól tíz méterre egy ütemet kivárva a magabiztosan a kapuba lőtt. 3:2
73' Bal oldalról élesen belőtt szabadrúgásba Kovács Patrik nyúlt bele, a labda pedig a léc alá csapódott. 3:3

Értékelés:

Kámán Attila
:
"Rangadót játszottunk hétvégén Cserszegen. Mérkőzés előtt megbeszéltük a gyors csatáraik elleni védekezést, mégis az első 15 percben az történt a pályán, amit a hazaiak szerettek volna. Labdát szereztek a saját térfélen és leindítottak bennünket, amiből gólokat is szereztek. Lassan tértünk magunkhoz, de a játékot mi irányítottuk. Helyzeteket teremtettünk jól játszottunk és szépítettünk. A második játékrészben elkerülhető gólt kaptunk és kétgólos hátrányba kerültünk. A csapat tartását jellemzi, hogy nem adta fel és az utolsó percig is a győzelemre tört. Jöttek a szép gólok és nagyon kevés kellett ahhoz, hogy elhozzuk a három pontot. Rangadóhoz méltó mérkőzésen megérdemeltük volna a győzelmet!"

PENTELI MARCELL 2       2   SZENTGYÖRGYVÖLGYI ÖRS
54'   SZIGETI BARNABÁS 3 Játékvezető: 5   ROSTA RENÉ 51'
    FARKAS MÁRK DÁVID 4 APÁTI 6   NAGY MÁRK 73'
    KÁVÁSY KRISTÓF 5       7   SRÁGLI JÓZSEF TAMÁS 78'
61'   FODOR FERDINÁND 8       10   VÖLLER DÁNIEL
    MERICS FERENC 10       15   BAKON CSABA
46'   OLÁH PÉTER 13       17   SZABÓ MILÁN 66'
78'   LAJTAI BOTOND 14       20   TÓTH BENEDEK
    SÁNDOR BARNABÁS 15       22   KOCSIS MARTIN
    PAULIN BENCE 18       99   TAKÁCS BRENDON
  Csere:           Csere:
46'   SZELES ÁDÁM LÁSZLÓ 12       14   BAJOR DÁVID 51'
54'   KÁVÁSY GERGELY 16       77   PÉHL PATRIK 66'
61'   KOSZORUS MIRKÓ 17       21   DORMÁN DÁVID 73'
78'   ROMÁN ZSOLT 7       23   KOVÁCS MÁTÉ 78'

REIZMÜLLER LÁSZLÓ
              vezetőedző

Gólszerző:
14'   SRÁGLI TAMÁS 0 : 1
17'   VÖLLER DÁNIEL 0 : 2
21'   KOCSIS MARTIN 0 : 3
48'   VÖLLER DÁNIEL 0 : 4
51'   MERICS FERENC 1 : 4
75'   SRÁGLI TAMÁS 1 : 5

Sárga lap:
58'   KÁVÁSY GERGELY
75'   NÉMETH DONÁT Á.
78'   SÁNDOR BARNABÁS

Piros lap:
-

Értékelés:

Reizmüller László:

"Az idei szezon edzéslátogatottsága és az elmúlt 3 hét teljesítménye egyre egységesebbé tette a csapatot. Ezen a mérkőzésen mindenki végrehajtotta az egyéni feladatát és ez adott egy jó csapatteljesítményt. A játékosok jól alkalmazkodtak a pálya adottságaihoz. A hiányérzetem, hogy minden mérkőzésen nagy előnynél gólt kapunk. Jó lenne egy meccset végig koncentráltan játszani, ugyanakkor a fejlődés látható. Gratulálok a csapatomnak a teljesítményéhez!"

BÖDE - NAGYKAPORNAK KSE   9 : 0
ZALASZENTIVÁN SE - TÜRJE SE   4 : 6
PÁTERDOMB LSC - ZALASZENTGYÖRGY SE   8 : 2