A pontrúgás gólok mérkőzésén a Zalaszentiván
 szerezte meg a három pontot

ZALASZENTIVÁN SE 3 : 2 HELSA ANDRÁSHIDA TE
    DR. SINKÓ VILMOS 1 (1 : 0) 1   KOVÁCS GÁBOR 70'
    CSIK ZOLTÁN 6       4   GERGYE ANDRÁS
91'   CSISZÁR ZOLTÁN 7 Játékvezető: 43   KOVÁCS PATRIK 72'
    RUMI ROLAND 8 KOVÁCS P. 77   KESZEI PÉTER
    RUMI RÓBERT 10       88   AGG ZOLTÁN 72'
88'   TÓTH DÁNIEL 11       20   MÁJER TAMÁS 56'
55'   ZELKO MIKLÓS 13       18   VINCZE ÁDÁM
    VIOLA RICHÁRD 32       99   PARRAG KRISZTIÁN 67'
    UDVARDI ATTILA 83       22   BOCZFÖLDI MIHÁLY
    NÉMETH BALÁZS 89       17   DOSZPOTH SÁNDOR DÁVID
    HIDEG ANDRÁS 99       10   MOLNÁR NORBERT
  Csere:           Csere:
55'   TÓTH BARNABÁS 19       8   KOVÁCS ROLAND 56'
88'   TÓTH MARCELL 23       11   JÓZSA ERNŐ 67'
91'   CSEKE PATRIK 17       25   IHÁSZ LÁSZLÓ 70'
    MÉHES MARTIN ZSOLT 5       30   KÁMÁN MARTIN ATTILA 72'
    ILLÉS LÁSZLÓ 26       89   JÓZSA TAMÁS 72'
    KISS BENCE 18

KONRÁD PÉTER           SZABÓ ZSOLT
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
29'   CSISZÁR ZOLTÁN 1 : 0
62'   TÓTH DÁNIEL 2 : 0
66'   CSIK ZOLTÁN 3 : 0
87'   KESZEI PÉTER 3 : 1
89'   KESZEI PÉTER 3 : 2

Sárga lap:
16'   RUMI ROLAND
40'   NÉMETH BALÁZS
44'   PARRAG KRISZTIÁN
60'   CSIK ZOLTÁN
62'   GERGYE ANDRÁS
63'   TÓTH DÁNIEL
72'   JÓZSA ERNŐ
89'   CSISZÁR ZOLTÁN
91'   IHÁSZ LÁSZLÓ
91'   MOLNÁR NORBERT

Piros lap:
-
                                                                                                                   Fotó: Katona Tibor

Percről-percre:

29' Véleményes büntetőhöz jutott a hazai csapat, melyet Csiszár magabiztosan, a kapust becsapva a kapu jobb oldalába lőtt. 1:0
62' Tóth Dániel szabadrúgása a sorfalon irányt változtatott, így a jobbra induló Kovács Gábornak esélyes sem volt a hárításra, a labda a másik sarokban kötött ki. 2:0
66' Csik Zoltán távoli szabadrúgása a kapu előtti sárba olyan szerencsétlenül csapódott bele Kovács Gábor előtt, hogy a labda bevánszorgott a kapuba. 3:0
87' Szabadrúgáshoz jutott az Andráshida, melyet Keszei a sorfal fölött eltekerve értékesített. 3:1
89' Keszei újabb szabadrúgás góljával szépített a vendégcsapat és jött fel egy gólra a lefújás előtt. 3:2

Értékelés:

Szabó Zsolt
:
"Gratulálok a Zalaszentiván csapatának, mert bár ma nem játszottak jobban, de jobban küzdöttek mint mi. Azt is hozzá kell tenni az igazsághoz, hogy a magasra meghagyott fű nem is volt alkalmas a mi játékunkra. A mérkőzést nem kezdtük jól, az első fél óra nem is igazán tetszett. Keveset futottunk és lassúsak voltunk gondolkodásban is. A kapott gól után felpörögtünk, és a félidőig helyzetink is voltak. A második félidőben két szerencsés szabadrúgással a Szentiván eldöntötte a mérkőzést, a mi erőnkből pedig csak a szépítésre futotta. Jövő héten a Böde ellen kell javítanunk, így várjuk már a vasárnapot."

HORVÁTH JÓZSEF 8 Játékvezető: 7   SRÁGLI JÓZSEF TAMÁS
46'   ZSUPPÁN FLÓRIÁN 9 KEMECSEI 9   BAJOR ÁDÁM
    BOGDÁN ERIK 10       10   VÖLLER DÁNIEL
    HORVÁTH MARTIN 12       17   SZABÓ MILÁN 72'
58'   DÜH GERGŐ 13       20   TÓTH BENEDEK
    MÓRICZ RICHÁRD 14       21   DORMÁN DÁVID 55'
    HORVÁTH RÓMEÓ PÉTER 15       22   KOCSIS MARTIN
    LEPOSA MÁRKÓ DÁNIEL 16       23   NAGY MÁRK  49'
    NÉMETH BENCE 18       88   DOMINKÓ MÁTÉ
46'   GRÉCZI DÁNIEL 17       16   KOVÁCS MÁTÉ 49'
58'   TÓTH ZSOMBOR 3       77   PÉHL PATRIK 55'
            19   BELSŐ CSONGOR 72'
            25   IHÁSZ LÁSZLÓ

VASS LÁSZLÓ           REIZMÜLLER LÁSZLÓ

Gólszerző:
15'   SRÁGLI TAMÁS 0 : 1
17'   KOCSIS MARTIN 0 : 2
52'   BAJOR ÁDÁM 0 : 3
80'   VÖLLER DÁNIEL 0 : 4
82'   PÉHL PATRIK 0 : 5
86'   DOMINKÓ MÁTÉ 0 : 6
90'   NÉMETH MILÁN 1 : 6

Sárga lap:
35'   BOGDÁN ERIK
78'   DOMINKÓ MÁTÉ

Piros lap:
-

Értékelés:

Reizmüller László:

"A játék minden elemében jobbak voltunk ma. A helyzetkihasználást még tovább kell javítani. Külön öröm volt a meccsen, hogy a csapat kulcsjátékosai kiemelkedően játszottak és felvállalták végre a vezetői szerepeket, ugyanakkor csapatként is egységesek voltunk."

BÖDE - ZALASZENTGYÖRGY SE   3 : 3
TÜRJE SE - NAGYKAPORNAK KSE   2 : 3
CSERSZEGTOMAJI SK. - PÖLÖSKE SE   12 : 2