pont előnnyel továbbra is élen az ATE

POLICE-OLA LSK 1 : 1 HELSA ANDRÁSHIDA TE
    NAGY LÁSZLÓ 1 (0 : 0) 55   LAHOCSINSZKY SÁNDOR
    VASS RÓBERT 13       17   TAMÁNDL BENCE
78'   BOGNÁR KRISTÓF 14 Játékvezető: 77   VARGA TAMÁS
    ERDÉLYI ERNŐ 15 LAKICS 45   KOVÁCS PATRIK
    BALOGH GÁBOR 16       21   DOMOKOS ÁDÁM
56'   PROPSZT ISTVÁN 17       30   SZENTE GÁBOR 20'
89'   GOLDFINGER ZOLTÁN 18       5   NIKITSCHER NORBERT
    KÓCZA BÁLINT 20       9   ORBÁN ATTILA
    IGAZI PÉTER 23       22   BOCZFÖLDI MIHÁLY 82'
    LUKÁCS PÉTER 24       15   PÉTER PÉTER
24'   VARGA SZABOLCS 38       10   MOLNÁR NORBERT
  Csere:           Csere:
24'   KOVÁCS BALÁZS 12       88   AGG ZOLTÁN 20'
78'   LUKÁCS BALÁZS 3       20   MÁJER TAMÁS 82'
56'   MILLEI ALEX 50       1   PÉK ÁDÁM
89'   BÉKÉSI ZSOLT 4       3   AGG PÉTER
    BARANYAI ROLAND 19       19   SEBŐK ZSOLT
            23   SALAMON RÓBERT
            89   JÓZSA TAMÁS

CZIGOLA ZSOLT           SZABÓ ZSOLT
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
52'   KOVÁCS BALÁZS 1 : 0
67'   PÉTER PÉTER 1 : 1

Sárga lap:
27'   PÉTER PÉTER
51'   VARGA TAMÁS
62'   GOLDFINGER ZOLT.
67'   KÓCZA BÁLINT
93'   LUKÁCS BALÁZS

Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

52' Varga Tamás ütközött a hazai csatárral a tizenhatoson belül. A játékvezető kissé szigorúan a büntetőt ítélt, melyet Kovács Balázs magabiztosan értékesített. 1:0
67' Molnár Norbert jobb oldalról középre adott labdáját az érező Péter lőtte a kapuba. 1:1

A mérkőzésről...

Óvatosan kezdte a mérkőzést mindkét csapat, mezőnyjáték jellemezte a mérkőzés elejét helyzetek nélkül. A szembenálló felek közül egyik sem vállalt nagy kockázatot, az első húsz percben komolyabban említést érdemlő esemény nem történt. A félidő közepén itt is, ott is egy-egy kényszerű cserét voltak kénytelenek meglépni a szakvezetők. Előbb a vendégektől Szente húzódott meg, pár perccel később Varga Szabolcs térdsérülése miatt nem tudta folytatni a játékot. A szünetig az egyetlen valamire való helyzet Nikitscher előtt adódott, aki a tizenhatos környékéről vette célba a kaput. A második félidőt a Police kezdte jobban. Varga Tamás ütközésénél a játékvezető szigora büntetőt ért a hazaiaknak, Lahocsinszky kapusnak esélye sem volt a hárításra. Ez felrázta a vendégcsapatot és elkezdett játszani. Jöttek a helyzetek, melyek egyikéből Péter lövése talált utat a hazai kapuba. Továbbra is a hazai kapu előtt folyt a játék, az ATE nagy fölénnyel birtokolta a labdát, de a kapu előtt nem voltak eléggé pontosak a vendégek, több komoly gólszerzési lehetőség után is érintetlen maradt a hazai kapu. A mérkőzés utolsó percében egy szöglet után a Police előtt is felcsillant a gólszerzés lehetősége, de ez a labda is elkerülte a kaput. Összességében egy küzdelmes mérkőzésen a győzelemhez sokkal jobb helyzetkihasználás kellett volna.

Értékelés:

Szabó Zsolt
:
"Az első félidőben hiába volt nálunk többet a labda, nem tudtunk helyzeteket kialakítani. A második félidőben a bekapott gól után felpörögtünk és sorra alakítottuk ki a helyzeteket, amiből az egyenlítésre futotta. Jobb helyzetkihasználással a győzelmet is megszerezhettük volna, de nem vagyunk elégedetlenek az egy ponttal sem."

10 ZALASZENTGYÖRGY SE 21 2 4 15 26 60 -34 10
11 Z-SERVICE ZALASZENTMIHÁLY 22 5 6 11 39 68 -29 8 (-13 pont)

Zala Megyei II. osztály U19

POLICE-OLA LSK 4 : 0 HELSA ANDRÁSHIDA TE
86'   VARGA ARMAND 1 (4 : 0) 25   IHÁSZ LÁSZLÓ
    HUSZÁR ÁGOSTON 32       5   ROSTA RENÉ 80'
61'   BERKE ÁDÁM 40 Játékvezető: 6   PAPP JÓZSEF 29'
65'   HORVTÁTH GERGŐ DÁNIEL 69 HUSZ T. 10   VÖLLER DÁNIEL
83'   PAPP DÁNIEL DOMINIK 70       11   LANG MÁTYÁS
46'   MAGYAR DÁNIEL 73       19   HORVÁTH ADRIÁN
    LANGER ÁKOS 74       20   TÓTH BENEDEK
    MIKÓ MARTIN 83       22   KOCSIS MARTIN
78'   VIZLENDVAI MARTIN 88       77   DOMINKÓ MARCELL
    FORINTOS LÁSZLÓ 91       88   DOMINKÓ MÁTÉ 46'
    KESKENY LÁSZLÓ 92       99   TAKÁCS BRENDON 37'
46'   VÉGH ÁDÁM 15       14   BAJOR DÁVID 29'
61'   TÓTH BENCE 64       7   SRÁGLI JÓZSEF TAMÁS 37'
65'   CSISZÁR GERGELY GÁBOR 34       3   BAJOR ÁDÁM 46'
78'   ZALAVÁRI BENEDEK 97       17   SZABÓ MILÁN 80'
83'   TAR MARCELL 68       13   JAKAB JÁCINT
86'   KÉRI ROLAND 11

NÉMETH GÁBOR           SZABÓ ZSOLT

Gólszerző:
6'   MAGYAR DÁNIEL 1 : 0
18'   VIZLENDVAI MARTIN 2 : 0
26'   LANGER ÁKOS 3 : 0
31'   LANGER ÁKOS 4 : 0

Sárga lap:
43'   MAGYAR DÁNIEL
55'   VIZLENDVAI MARTIN
58'   VÖLLER DÁNIEL
70'   KESKENY LÁSZLÓ