az egyesületrőlsportlétesítménycsapatutánpótlásgalériaarchívumkezdőlap

Fölényes győzelemmel javította múlt heti kisiklását az ATE

HELSA ANDRÁSHIDA TE 7 : 0 PÖLÖSKE SE
64'   LAHOCSINSZKY SÁNDOR 1 (2 : 0) 1   SZOMBAT NORBERT
    GERGYE ANDRÁS 4       4   KATONA MÁRK
    KOVÁCS PATRIK 45 Játékvezető: 7   TRICSLI ISTVÁN
    HORVÁTH PÉTER 8 FÖLDSZIN A. 8   VIDA ÁKOS
    SZEKERES PÉTER 5       11   CSILITS RICHÁRD
60'   SZENTE GÁBOR 30       14   HORVÁTH LÁSZLÓ 64'
    ORBÁN ATTILA 9       15   SALI ZOLTÁN
    VINCZE ÁDÁM 18       16   IMRE SZILÁRD
    BOCZFÖLDI MIHÁLY 22       17   MÉSZÁROS FLÓRIÁN
    DOMOKOS ÁDÁM 21       25   CSILITS OTTÓ 64'
60'   AGG ZOLTÁN 88       30   GAÁL JÁNOS
  Csere:           Csere:
60'   MÁJER TAMÁS 20       2   SRANCZ PÉTER 64'
60'   PARRAG KRISZTIÁN 99       3   SZABÓ FERENC 64'
64'   IHÁSZ LÁSZLÓ 25       9   SOÓS ERVIN
            10   SOÓS MÁTÉ BÁLINT
            13   HORVÁTH JÁNOS

SZABÓ ZSOLT

Gólszerző:
15'   VINCZE ÁDÁM 1 : 0
26'   ORBÁN ATTILA 2 : 0
58'   BOCZFÖLDI MIHÁLY 3 : 0
62'   BOCZFÖLDI MIHÁLY 4 : 0
80'   DOMOKOS ÁDÁM 5 : 0
85'   BOCZFÖLDI MIHÁLY 6 : 0
88'   PARRAG KRISZTIÁN 7 : 0

Sárga lap:
-

Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

15' Mélységi passzt Domokos készítette le Orbánnak, ő jó ütemben ugratta ki a védők között Vinczét, aki egy átvételt követően a hosszú alsóba gurított. 1:0
26' Domonkos visszagurított labdáját Orbán lőtte a kapuba. 2:0
58' Szekeres beadása után középre érkezett a labda Boczföldi pedig ballal a bal alsó sarokba lőtt. 3:0
62' Orbán kiugratása után már csak a kapussal maradt szemben Boczföldi, aki a kapus mellett a kapuba gurított. 4:0
80' Egy kapu előtti kavarodás után Domokos elé került a labda, aki egy csel után a jobb alsóba lőtt. 5:0
85' Egy lepattanó labda Boczföldi elé került, a csatár pedig nem hibázta el a ziccert. 6:0
88' Orbán joó betekert szögletét Parrag jól támadta és nagy erővel a kapuba fejelte. 7:0

A mérkőzésről...

Elszántan kezdett a hazai gárda, és már a kezdő sípszótól kezdve magához ragadta a kezdeményezést. Mezőnyfölénye egyértelmű volt már az első percektől, ami közel negyed óra után góllá is érett. Tíz perc elteltével újabb hazai találat esett, így a szünetre kétgólos előnyt harcolt ki magának Szabó Zsolt együttese. A második játékrészben is az Andráshida akarata érvényesült, sorra alakította ki helyzeteit, amelyekből még ötször zörgette meg a Pölöske hálóját. Összességében megérdemelt hazai győzelem született egy kulturáltan és sportszerűen játszó Pölöske ellen.

Értékelés:

Szabó Zsolt
:
"Nagyon vártuk ezt a mérkőzést, mert egész héten arra készültünk, hogy múlt heti vereségünket mihamarabb javítsuk. Már a kezdéstől fogva éreztem, hogy a játékosok komolyan vették a mai találkozót. Sokat birtokoltuk a labdát, hamar mezőnyfölénybe kerültünk és igazából az ellenfélnek nem sok teret hagyva irányítottuk a játékot. Ezúttal a gólszerzéssel sem volt problémánk, így magabiztosan győztük le sportszerű ellenfelünket."

10 TÜRJE SE 10 1 1 8 16 33 -17 4
11 Z-SERVICE ZALASZENTMIHÁLY 10 1 3 6 16 32 -16 -1 (-7 pont)

Gólszerző:
7'   BEDI DÁVID GYÖRGY 1 : 0
9'   NAGY MARTIN 2 : 0
19'   HORVÁTH ADRIÁN 3 : 0
23'   KOCSIS MARTIN 4 : 0
26'   DOMINKÓ MÁTÉ 5 : 0
28'   DOMINKÓ MÁTÉ 6 : 0
35'   NAGY MARTIN 7 : 0
37'   DOSZPOD ÁKOS 8 : 0
43'   BEDI DÁVID GYÖRGY 9 : 0
44'   NÉMETH KRISZTOF. 10 : 0
47'   DOMINKÓ MÁTÉ 11 : 0
49'   DOMINKÓ MÁTÉ 12 : 0
50'   TÓTH MARTIN MÁRK 13 : 0
52'   ROSTA RENÉ 14 : 0
58'   HORVÁTH ADRIÁN 15 : 0
62'   NAGY MARTIN 16 : 0
67'   KOCSIS MARTIN 17 : 0
70'   NÉMETH KRISZTOF. 18 : 0
71'   NADRAI ÁKOS 18 : 1
73'   TÓTH BENEDEK 19 : 1
74'   HORVÁTH ADRIÁN 20 : 1
76'   HORVÁTH ADRIÁN 21 : 1
77'   KOCSIS MARTIN 22 : 1

Sárga lap:
-

Piros lap:
-

Értékelés:

László Dávid:

"A mérkőzés nem indult jó előjelekkel ugyanis a mérkőzésre előzetesen 14 ember jelezte részvételi szándékát, de csak 11 játékos jött el, így ahogy ellenfelünk mi is csere nélkül maradtunk! Aggodalomra viszont nem volt okom hiszen, ha mennyiségben nem is minőségben jól álltunk. Már a mérkőzés első pillanataitól lehetett látni, hogy a két csapat játèkosai más szintet képviselnek (a mi javunkra). Folyamatosan gólokat szereztünk, a 75. Percben pedig 22:1-nél az ellenfél csapata levonult a pályáról. Sok mindent nem tudok elmondani a mérkőzésről, mert sportszakmailag értékelhetetlen volt!."

BÖDEI SE  - ZALASZENTGYÖRGY SE   1 : 5
PÁTERDOMB LSC  - TÜRJE SE   3 : 0
ZALASZENTIVÁN SE  - POLICE - OLA LSK   1 : 3
Z-SERVICE ZALASZENTMIHÁLY  - NAGYKAPORNAK KSE   1 : 11